سیستم فروش صدگان

وضعیت فروش و درآمدهای شرکت را بهتر و ساده‌تر بررسی نمایید. امکان صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش و برگشت از فروش برای شما وجود دارد. سناریوهای متفاوت فروش را در سیستم پیاده‌سازی نمایید. امکان تعریف انواع مدل فروش در سیستم وجود دارد و شما می‌توانید تنظیمات متفاوتی برای هر مدل فروش در نظر بگیرید. در هر مدل فروش پاسخ به این سوال‌ها قابل تنظیم است: آیا فروش داخلی است یا صادراتی، آیا بازاریاب دارد یا خیر، آیا بازاریاب با مشتری ارتباط دارد یا خیر، آیا اطلاعات قیمت از لیست قیمت استخراج شود یا درصدی از سود کالا، چه کاربرانی به هر مدل فروش دسترسی دارند، چه معین ها و تفصیلی هایی برای هر مدل فروش استفاده می شوند و … . همچنین گزارشات جدولی و نموداری متنوعی برای مشتریان صدگان ارائه شده است.

ویژگـی ها

امکان تعریف بازاریاب و انواع فرمول های محاسباتی پلکانی و صدور سند حسابداری

امکان گروهبندی انواع فروش (مدل فروش) و تعیین سطح دسترسی به کاربران فروش بر اساس مدل فروش

کنترل موجودی قابل فروش

امکان ثبت پیش فاکتور و فاکتور فروش و برگشت از فروش

امکان تعریف اعلامیه قیمت برای کالاها و خدمات بر اساس گروهبندی مورد نظر کاربران و تخصیص اعلامیه قیمت به مشتری

امکان تعریف نوع مشتری، گروه مشتری، نوع بازاریاب، گروه بازاریاب و گروهبندی کالا-فروش بر اساس نیاز مشتری​

امکان رزرو موجودی کالای قابل فروش در پیش فاکتور

امکانات و مزیت‌های سیستم حسابداری

مدل‌های فروش

ممکن است در شرکت شما درآمدها و فروش‌های کالا و خدمات با ماهیت‌های مختلف و دسته‌بندی‌های متفاوت وجود داشته باشد. در این صورت سیستم صدگان به شما کمک می‌کند با تعریف مدل‌های فروش مختلف و تنظیم آنها بر اساس نیاز خود، عملیات فروش شرکت را ساماندهی کرده و به گزارشات بهتری نیز دسترسی پیدا کنید. برخی از تنظیماتی که در هر مدل فروش می‌توانید انجام دهید شامل موارد زیر است:

مدل فروش داخلی است یا صادراتی؟
بازاریاب دارد یا خیر؟
آیا مشتری با بازاریاب مرتبط است؟
سند حسابداری بر مبنای مشتری صادر می‌شود یا بازاریاب؟
نرخ فروشی که در فاکتور فروش اعمال می شود دستی است یا بر اساس اعلامیه قیمت یا درصد سود کالا و یا آخرین نرخ فروش به مشتری؟
معین حسابهای دریافتنی و معین های فروش، برگشت از فروش، تخفیف فروش و اضافات فروش به ازای هر مدل قابل تنظیم است.
می توانید هر مدل فروش را به کاربران دلخواه خود دسترسی دهید

ادامه بستن

پیش فاکتور

در پیش فاکتور صدگان می‌توانید مدل فروش تعیین کنید، تاریخ اعتبار داده و مشتری مورد نظر را انتخاب نمایید. با استفاده از گزینه ی درج سریع اقلام، می‌توانید با سرعت بیشتری اطلاعات اقلام پیش فاکتور را درج نمایید. محل تحویل کالا و توضیحات نیز از جمله مواردی هستند که می‌توانید استفاده نمایید.

اگر پیش فاکتور منجر به فروش شد، می‌توانید پیش فاکتور را تایید کنید و سپس فاکتور فروش را بر مبنای پیش فاکتور ثبت نمایید تا از درج مجدد اطلاعات بی نیاز شوید. همچنین در لیست پیش فاکتورها متوجه خواهید شد که کدام پیش فاکتورها منجر به فروش شده و کدام موارد بدون استفاده مانده‌اند.

ادامه بستن

فاکتور فروش

فاکتور فروش را می‌توانید به صورت مستقیم از سیستم صادر کنید و یا آن را بر اساس سناریوی فروش مناسب شرکت خود ثبت نمایید. شما می توانید فاکتور فروش را بسته به روش مناسب خود، بر مبنای پیش فاکتور و یا بر مبنای حواله انبار ثبت نمایید. محل تحویل کالا به مشتری نیز قابل تنظیم است.

تایید فاکتور فروش، تخفیفات گروهی اقلام فاکتور، ابطال فاکتور، ویرایش پیش نمایش سند حسابداری و … نیز در اختیار کاربر است. امکان صدور حواله انبار مستقیما پس از صدور فاکتور فروش وجود دارد. همچنین انواع گزارشات پیش فرض برای پرینت فاکتور در دسترس است که با استفاده از ابزار گزارش‌ساز می‌توانید تغییرات مناسب سازمان خود را اعمال نمایید.

ادامه بستن

پایش فروش

پایش فروش یک گزارش مبتنی بر فرم است. با پایش فروش، ردیابی عملیات فروش در سطوح کالا، مشتری، گروه کالا، گروه مشتری، بازاریاب، مدل فروش و سطح اسناد فروش میسر است. دارای سرعت بالایی است و در بیشتر موارد گزارشات مورد نیاز شما از همین گزارش تامین می‌شود.

حرکت بین سطوح محدودیت ندارد. امکان دریافت گزارش بیش از یک دوره مالی وجود دارد و شما برای دریافت گزارشات مربوط به سال‌های گذشته، نیازی به تغییر دوره مالی ندارید. فیلتر پیشرفته و خروجی به فایل Excel در همه ی سطوح گزارش پایش وجود دارد.

ادامه بستن

لیست قیمت محصولات

در سیستم صدگان شما می‌توانید لیست‌های قیمت متنوعی تعریف کنید و هر لیست قیمت را به اشخاص مورد نظر خود تخصیص دهید. امکان تعریف اعلامیه تخفیف نیز به همین شکل وجود دارد. هنگام ثبت فاکتور فروش، سیستم از اعلامیه قیمت و تخفیف استفاده می کند و نرخ را به صورت اتوماتیک به کالاها تخصیص می‌دهد. امکان تغییر قیمت توسط کاربر وجود دارد.

همچنین گزارشی مبتنی بر فرم در سیستم وجود دارد که به شما کمک می‌کند با سرعت بالایی مشخص کنید قیمت هر کالا برای یک شخص خاص چه مبلغی است. در لیست مذکور موجودی همان کالا به شما گزارش می‌شود تا در صورت لزوم از آن استفاده نمایید.

ادامه بستن

افزونه مدیریت بازاریاب به رایگان در اختیار شماست!

افزونه مدیریت بازاریاب صدگان به شما کمک می‌کند میزان فروش و عملکرد بازاریابان یا نمایندگان فروش خود را کنترل نمایید. برای آن‌ها به صورت پلکانی بر اساس مبلغ یا حجم فروش فرمول محاسبه پورسانت تعریف نمایید و اسناد حسابداری آن را صادر نمایید.

ویژگی‌ها :
تعریف بازاریاب به عنوان یک حساب تفصیلی
صدور سند حسابداری فروش به تفصیل مشتری و یا بازاریاب
تعریف فرمول پلکانی محاسبه پورسانت
گزارش عملکرد فروش بازاریاب

ادامه بستن

مدیریت بازاریاب‌ها به شکلی ساده و موثر

با افزونه مدیریت بازاریاب که به رایگان در اختیار شماست…

با امکان فاکتور خرید خدمات، دیگر نیازی به تعریف کالا ندارید. شما می‌توانید کلیه خریدهایی که از نوع کالا نیستند را در فاکتور خرید خدمات تعریف نمایید و برای آنها به صورت اتوماتیک سند حسابداری صادر کنید. کلیه فاکتورهای خرید خدمات در گزارشات ارزش افزوده و معاملات فصلی لحاظ می‌شوند. همچنین راستی آزمایی گزارشات ارزش افزوده و معاملات فصلی شما راحت‌تر از قبل میسر است.

تعریف بازاریاب به عنوان یک حساب تفصیلی

صدور سند حسابداری فروش به تفصیل مشتری و یا بازاریاب

تعریف فرمول پلکانی محاسبه پورسانت

گزارش عملکرد فروش بازاریاب

تعدادی از سازمان‌هایی که عملیات حسابداری خود را به صدگان سپردند