درباره صدگان

شرکت صدگان سامانه هوشمند (سهامی خاص) یک شرکت تولیدکننده و عرضه‌کننده محصولات و خدمات نرم‌افزاری مالی با برند صدگان است.

 نرم‌افزارهای یکپارچه مالی و حسابداری صدگان بر اساس اصول حسابداری و فرایندهای واقعی کسب‌وکار تولید شده‌اند.
صدگان راهکارهای نرم افزاری مالی را در پاسخ به نیازهای شرکت‌های تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی و همچنین بنکداران و توزیع کنندگان طراحی نموده است. این شرکت در حال حاضر خدمات پشتیبانی، استقرار و پیاده سازی محصولات را در داخل و خارج از کشور به مشتریان خود به صورت مرکزی و یا نمایندگان منطقه‌ای ارائه می‌دهد.
صدگان به مدیران شرکت‌ها کمک می‌کند کسب‌و‌کار خود را بهتر بشناسند؛ با رصد و آنالیز اطلاعات و داده‌های مربوط به فعالیت‌های فروش، انبار، تولید، تامین کنندگان، مراکز هزینه، پروژه‌ها، شاخص‌های مالی را بهتر ارزیابی کنند و تصمیمات اثربخش‌تری اتخاذ کنند.

محصولات صدگان

ما اعتقاد داریم تفاوت صدگان در توجه به جزئیات است. جزئیاتی که تجربه استفاده از صدگان را برای حسابداران و شرکت‌ها متمایز می‌سازد. بر همین اساس تلاش کردیم تا نرم‌افزاری تولید کنیم که بیشترین انطباق با اصول حسابداری و مالی را در اوج سادگی به شما ارائه کند. صدگان را با دو بسته پایه و پیشرفته ارائه کردیم تا سازمان‌ها براساس نیاز و پیچیدگی فرایندها، بهترین گزینه را انتخاب کنند. برای آشنایی بیشتر با هرکدام از بسته‌های صدگان، روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

شبکه نمایندگان صدگان​

در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های خدمات مالی و همچنین مشاوران مالی در سراسر کشور، شرکای تجاری صدگان هستند و مشتریان صدگان از خدمات آنها استفاده می‌کنند. نمایندگان رسمی صدگان با ارائه نرم‌افزار، امکان ارائه خدمات تخصصی حسابداری، مالیاتی، بیمه، ثبت و… را به کسب‌وکارها دارند. اگر شما هم در حوزه خدمات مالی و حسابداری فعالیت می‌کنید، می‌توانید به شبکه نمایندگان صدگان بپیوندید.

نرم‌افزارهای مالی صدگان به دلیل سادگی و طراحی استاندارد فرایندها و گزارشات مالی گزینه بسیار مناسبی برای آموزش دانشجویان و تازه‌فارغ‌التحصیل شدگان رشته حسابداری است. صدگان در برخی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی واقع در استان های مختلف از جمله تهران، خراسان رضوی، گلستان و غیره تدریس می‌شود و به سرعت در حال گسترش است. اگر شما هم موسسه آموزشی داشته و تمایل به تدریس صدگان دارید، فرصت را از دست ندهید.

صدگان در مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها​

تعدادی از سازمان‌هایی که به ما اعتماد کردند